בחזרה לגב-עדן: ריפוי ומודעות עצמית דרך הגב
אני מברכת אתכם על החלטתכם להעניק לעצמכם את "בחזרה לגב עדן". גבכם, כל גופכם, ונשמתכם יודו לכם!

כמה זה עולה לי?

באמצעות שיטת "בחזרה לגב עדן" תטפלו ביעילות ותוך זמן קצר בכאבי גב מכל מקור שהוא. (פריצת דיסק, תנועה לא נכונה, תאונה, מחלה). מלבד "הגב" נהנים מן השיטה פרקי הכתפיים והירכיים שמתעוררים לחיים, האיברים הפנימיים שמושפעים ממצב עמוד השדרה והברכיים. יציבתכם תשתפר ללא מאמץ ותחוו תחושת חיוניות ונינוחות.
שיטת "בחזרה לגב עדן" מועילה גם לחיזוק הגוף ומערכת החיסון, להפחתת מתח לפני והקלה על כאבים בזמן מחזור, להירדם בקלות, להרפייה כללית ולהקלה על כאבים ממקור פסיכוסומתיים.
כל שעליכם לעשות הוא להקשיב לקולי שמדריך אתכם. קולי מזמין אתכם למסע לגילוי גבכם, חלקיו, הקשר התפקודי בינהם והקשר בינם לנשימה, לגוף כולו, לדמוי הגוף, לזהות, ולעוצמה האישית.
תוך כדי הקשבה תתבקשו לבצע תנועה קטנה ופשוטה: ללחוץ נקודות שונות בגבכם אל הרצפה. זה הכל.

במובן זה הכאב החזק ומגבלת התנועה עשויים להוות וזדמנות. ברגע שהכאב נחלש או אף נמוג, וזה יכול לקרות במהירות מפתיעה כשמתרגלים עם "בחזרה לגב עדן", הקדשת הזמן לגוף חוזרת לעדיפות משנית. כך אנו “עשויים”. דווקא כשחל שיפור חשוב להמשיך ולתרגל, עד שהמידע החדש ששיטת "בחזרה לגב עדן" מציעה תהפוך לחלק מהד.נ.א של התאים של גופכם.

כל שאר ההסברים ניתנים בבהירות בהנחייה, והדברים הולכים ונעשים ברורים יותר יותר עם התרגול.

אני יודעת שלא פשוט למצוא זמן להקדיש שעה להקשיב לגוף שלנו. אך אם רוצים להרפא מוכרחים להקדיש את הזמן הזה. מוכרחים לשנות לזמן מה את סדרי העדיפויות. כמובן שככל שהמצב הבריאותי, הכאב, מגבלת התנועה קשה יותר, יש לנו פחות ברירה, לפעמים התחושה היא שזה כמעט עניין של להיות או לחדול ואנו נקדיש את הזמן.

התהליך הוא אישי, ותרגול בהתאם להמלצות הוכיח את עצמו בתוצאות מעולות אפילו במקרים מאד קשים, אפילו לאנשים שעברו ניתוח ואף מספר ניתוחים.

הקשיבו לחלק הראשון בלילה לפני השינה. אם תירדמו תוך כדי הקשבה זה מבורך! זה אומר השהמחשבה האחרונה שלכם לפני השינה היתה מחשבה מיטיבה עבור גופכם. השפעת ההקשבה תמשיך תוך כדי שינה. בדרך כלל המלצה זו קלה יחסית לביצוע, כי כולנו הולכים לישון מתישהו…

הקשיבו לחלק השני בבוקר לפני תחילת הפעילות היומית. שווה לצורך העניין להתעורר כמה דקות מוקדם מהרגיל. אם מפאת קוצר זמן אין באפשרותכם להקשיב לחלק השני כולו, השתדלו להקשיב לפחות 20 דקות. אם אין לכם 20 דקות, הקשיבו 15 דקות, או 10 או חמש… אלוהים היה מוכן להציל את סדום גם בעבור צדיק אחד…

אם הברירה היא לפעול על פי ההמלצות או לא להשתמש בשיטה כלל, עדיף כמובן למצוא פשרה בין הכל או כלום, ולעשות מה שאפשר. (המלצה זו טובה לכל תחום בחיים)

אפשרות נוספת, אם רגילים למנוחת צהריים היא להקשיב ל"בחזרה לגב עדן" כמנוחת צהריים.

כדי שהמידע המוצע בשיטת "בחזרה לגב עדן" יוטמע בתאי הגוף המתחלפים כל 3 שבועות, מומלץ לפעול על פי הנחיות אלה יומיום במשך 21 יום. אם אינכם יכולים לעשות זאת יומיום, עשו זאת כל יומיים. אם גם זה לא מתאפשר, הקשיבו כל 3 ימים. אל תוותרו. עשו מה שביכולתכם.

חשוב שתגשו להקשבה מתוך רצון, סקרנות ושמחה. כמו לקראת מפגש עם חבר טוב, כמו שכשהיינו ילדים חיכינו לאותו סיפור מוכר ואהוב לפני השינה.

אחת לשבוע, השתדלו להקדיש זמן של כשעה- שעה ורבע לחוות את התהליך השלם מ-4 הנקודות לאינסוף. דלגו על ההקדמה והתחילו בדקה 2.15.
לאחר 21 יום, המשיכו בתדירות של אחת לשבוע למשך שלושה שבועות נוספים.

בהמשך הקשיבו לפי הצורך במידה ואתם חשים עייפות או תחילת כאב בגב או בכל מקום אחר בגופכם. כל הכאבים ללא יוצא מן הכלל נובעים ממערכת העצבים – עמוד השדרה (עץ החיים) שמושפע מלחצים בין החוליות ו/או באיברים הפנימיים ומעביר את תחושת הכאב למוח.

בשלב כלשהו הגוף שלכם יכיר כל כך טוב את התהליך שתוכלו לשחזר את האפקט שלו במספר דקות.

ההקשבה ל"בחזרה לגב עדן" מועילה גם לחיזוק הגוף ומערכת החיסון, להפחתת מתח לפני והקלה על כאבים בזמן מחזור, להירדם בקלות, להרפייה כללית ולהקלה לכאבים ממקור פסיכוסומתיים.
אני מאחלת לכם הנאה, עניין, רפואה שלמה, חיים טובים ושלום.

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה, כדי לשתף אותי בחוויה שלכם ובתועלת שהפקתם מהקשבה ל"בחזרה לגב עדן" וכן בהצעות לשיפור.

שלכם, אוריה עמית

מדבקה חדשה

כמה זה עולה לי?

  • דיסק + טיפול אישי 250 ש"ח
  • דיסק – 90 ש"ח
  • רכשתם דיסק? תוכלו לקבל הנחה בטיפול אישי ראשון במשך חודש מתאריך הרכישה.