הגעתי לאוריה לאחר שנתפס לי הגב בעת שבישלתי בתקופה שהיתה מאוד לחוצה עבורי. אוריה לימדה אותי את השיטה שלה "בחזרה לגב עדן" אותה יצרה על בסיס השיטה של דר' משה פלדנקרייז.

כבר התמסרתי בעבר לכל מיני תרגולים רוחניים של גוף-נפש כמו צ'י-קונג, טאי-צ'י, מדיטציית ויפאסנה ועוד. אך מעולם לא פגשתי תרגול כל כך פשוט, נעים ואפקטיבי כמו "בחזרה לגב עדן". דרך התרגול הזה התחברתי לגוף שלי בצורה הרבה יותר מקבלת ואוהבת, כאבים שהיו מנת חלקי מזה שנים החלו לדאוך אט אט ולהיעלם, היציבה שלי השתפרה וגם הרגשתי הכללית והתפישה העצמית שלי השתנו. הבנתי שהייתי מכור למאמץ לא מדויק וככל שניסיתי להתגבר ולהתחזק רק פגעתי בעצמי.

מעבר לכך שהתאמנתי בכל יום עם ההקלטה, המשכתי לבוא לאוריה לקבל שיעורים בפלדנקרייז כל כמה שבועות כדי להמשיך וללמוד את השיטה. אני מרגיש שזה עוזר לי מאוד בחיים. המפגש עם אוריה הוא מאוד משמח וממלא. בכל פעם שאני שואל אותה שאלה היא לא ממהרת להשיב תשובה אלא נותנת לי לגלות בעצמי דרך הגוף את התשובות שנכונות לי. אני מרגיש שאוריה מרוכזת בכל מאודה בטיפול ובמה שנכון לי ואני סומך עליה בכל ליבי. זו באמת חוויה טובה ואני מקווה להמשיך ללמוד עוד הרבה מאוריה בכל התחומים.
נדב מרקו, מורה למתמטיקה